ELGYDIUM edukacyjna pasta do zębów - barwiąca płytkę nazębną przeciwpróchnicowa pasta od 7 roku życia

ELGYDIUM edukacyjna pasta do zębów - barwiąca płytkę nazębną przeciwpróchnicowa pasta od 7 roku życia Edukacyjna pasta do zębów, która barwi płytkę nazębną to nowość od marki Elgydium.

Jeśli Twoje dziecko ma kłopot z dokładnym czyszczeniem zębów lub gdy często pojawiają się u niego zmiany próchnicze, warto wypróbować ten produkt.
Perfekcyjnie czyste zęby to zdrowy i piękny uśmiech


Prawidłowa higiena jamy ustnej wymaga czyszczenia zębów za pomocą szczoteczki i pasty co najmniej 2 razy dziennie lub po każdym posiłku. Jest to podstawowa zasada, dzięki której można skutecznie usuwać resztki pokarmu i gromadzącą się na zębach płytkę bakteryjną. Im dokładniej usuniemy płytkę nazębną, tym skuteczniej zapobiegniemy próchnicy, a także chorobom przyzębia i dziąseł. Niestety zarówno dzieci, jak i wiele osób dorosłych szczotkuje zęby pobieżnie, pozostawiając wiele niedoczyszczonych zakamarków jamy ustnej, co szybko skutkuje nieświeżym oddechem, a w dalszej perspektywie może przyspieszyć procesy próchnicotwórcze. Właśnie dlatego tak ważne jest opanowanie prawidłowej techniki szczotkowania zębów i może nam w tym pomóc pasta edukacyjna Elgydium

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 5 dni roboczych
  • szt.
  • 25,00 zł

Elgydium to pasta edukacyjna, która pomaga opanować technikę dokładnego czyszczenia zębów. Zawarty w niej barwnik zaznacza kolorem zielonym miejsca pokryte osadem bakteryjnym, czyli pomaga zlokalizować miejsca wymagające szczotkowania. Ten innowacyjny produkt jest jednocześnie pełnowartościową pastą z fluorem, która pomaga dbać o higienę jamy ustnej oraz zapobiegać próchnicy. Pasta barwiąca płytkę nazębną jest przeznaczona dla dzieci od lat 7 oraz osób dorosłych.